שאלות נפוצות

אנו מאמינים שיש לכם שאלות רבות וכולן בוודאי חשובות.

לשם כך יצרנו את עמוד זה. כאן תוכלו למצוא את רוב התשובות.

אם לא מצאתם תשובה לשאלה שלכם, צרו איתנו קשר ונשמח לענות לכם!

אם כבר החלטתם איזה גור אתם רוצים, צרו איתנו קשר ונתקדם אתכם בתהליך.

להלן שלבי התהליך:

 • שלב ראשון: חיפוש הגור המתאים – אנחנו ניצור קשר עם המגדלים העובדים איתנו ונחפש את סוג הכלב שביקשתם. אנא קחו בחשבון שמדובר פה בבעל חיים ולא במוצר מדף. בשל כך, ייתכן וייקח לנו קצת זמן למצוא עבורכם את גור המתאים.
 • שלב שני: הצגת ובחירת הגור – כשנמצא את הגור או הגורים המתאימים, נשלח לכם בווטסאפ או במייל תמונות, פרטים וכמובן מחיר. אם אהבתם את מה שהצגנו בפניכם, נשלח לכם הסכם לעיון וחתימה.
 • שלב שלישי: הסכם ותשלום מקדמה – בכדי שנשריין את הגור ועל מנת שנתחיל לעבוד על מסמכי הייבוא הנדרשים להטסת כלב לישראל, תצטרכו לחתום על הסכם ולשלם מקדמה (בשיעור של חצי מסכום העסקה).
 • שלב רביעי: הכנת מסמכי הייבוא – לאחר החתימה על ההסכם וביצוע התשלום, הווטרינרית שלנו תתחיל לטפל בניירת. היא תדאג לשבב בינלאומי, חיסונים, בדיקת נוגדני כלבת ותעודת בריאות.
 • שלב חמישי: הזמנת טיסה – כשהגור יהיה בגיל המתאים (סביב 4.5 חודשים) וברגע שיהיו לגור את כל המסמכים הנדרשים בכדי להיכנס למדינת ישראל, נוכל להזמין טיסה. הנהלים של ישראל קובעים שיש לשלוח גורים כמשלוח אווירי (באמצעות שטר מטען). אנחנו נשלח בקשה למשרד החקלאות ולווטרינרים בנתב”ג ונעדכן אתכם אודות הטיסה, לאחר אישורה.
 • שלב שישי: שחרור הגור במסוף המטענים בנתב”ג – כשהגור ינחת בישראל, אנחנו נדאג לטפל בכל הליך השחרור מול המכס ומול הווטרינרים. התהליך בדרך כלל לוקח שעתיים-שלוש.
 • שלב שביעי ואחרון: קבלת הגור – אנחנו נתאם אתכם את איסוף הגור. תצטרכו להגיע לאסוף את הגור מנתב”ג (ביום הנחיתה) או ביום למחרת ממודיעין. אנו יכולים, בתוספת תשלום, להוביל את הגור אליכם הביתה.

התשובה לשאלה זו תלויה בהרבה משתנים, כגון: גזע, גודל הכלב, צבע, מין, רמת הגור (רמה לתערוכות או בתור חיית מחמד) ועוד.

בגדול, בגלל שמדובר בייבוא מחו”ל (אשר כרוך בהוצאות רבות), צפו לשלם לפחות 7,000 ₪ עבור גור.

אם אתם מחפשים כלב בזול, אנו ממליצים לכם לחפש כלבים בישראל (בעיקר בעמותות).

רוב הלקוחות שלנו הם כאלו שמחפשים גורים גזעיים עם תעודות יוחסין. עם זאת, יש לנו גם לא מעט לקוחות אשר פונים ומבקשים מאיתנו לאתר להם גורים לא גזעיים, כגון בולדוג צרפתי כחול.

הצבע הכחול (או ליתר דיוק אפור) אינו צבע מאושר ע”י ההתאחדות הבינלאומית לכלבנות. ולכן, לא ניתן לרכוש בולדוג צרפתי כחול עם תעודת יוחסין.

זה אולי נשמע מוזר אבל גורים ללא תעודות אינם בהכרח זולים יותר מגורים מתועדים. בבולדוגים, למשל, הכחולים יותר יקרים מהגורים המתועדים!

לסיכום, מטרתנו היא להשיג לכם את גור חלומותיכם, גזעי או לא. בשל כך, אם תרצו לייבא גור כלבים ללא תעודת יוחסין, נוכל כמובן לעשות זאת.

עם כל גור מקבלים את הדברים הבאים:

 • פנקס חיסונים מלא ומסודר – הגור יקבל שבב בינלאומי, חיסון כלבת, טיפול נגד פרעושים, תילוע, 3 חיסוני משושה ושעלת.
 • תעודת יוחסין של הפדרציה הבינלאומית לכלבנות (אלא אם הזמנתם גור לא גזעי) – יש לקחת בחשבון שהתעודה לא מגיעה עם נחיתת הגור בישראל. בדרך כלל לוקח בין שבועיים ל-3 חודשים עד שהתעודה תגיע אליכם הביתה.
 • בדיקת נוגדני כלבת – בכדי להביא גור כלבים לישראל, יש לעבור בדיקת נוגדני כלבת. בעיקרון, אין לכם מה לעשות עם תעודה זו. היא נועדה בעיקר להטסת כלבים ממדינה למדינה.
 • סיכום רפואי ובדיקת דם ע”י ווטרינר מוסמך – כמה ימים לפני הטיסה, הווטרינרית שלנו בחו”ל תבצע בדיקה כללית ובדיקת דם.

בנוסף, ניתן, בתוספת תשלום, לרכוש מאיתנו חבילת מוצרים, כגון: גדר גורים, אוכל, חטיפים, משטחי החתלה, קולר, רצועה ועוד!

בהחלט כן! תעודת היוחסין שתקבלו מאיתנו היא תעודת יוחסין של הפדרציה הבינלאומית לכלבנות (FCI).

ההתאחדות הישראלית לכלבנות הינה גוף המוכר ע”י הפדרציה הבינלאומית והיא כפופה לתקנותיה.

חשוב להדגיש: אנחנו לא מטפלים ברישום מול ההתאחדות הישראלית. אם תרצו לרשום את הכלב שלכם בהתאחדות הישראלית, תצטרכו לבצע זאת באופן עצמי.

לינק למידע נוסף – לחץ כאן!

קודם כל, יש לקחת בחשבון שרוב המגדלים מפרסמים את פרטי הגורים החדשים שלהם כשהם בני חודש וחצי – חודשיים. לעיתים נדירות, ניתן למצוא גורים בגיל מבוגר יותר (סביב 2.5-3 חודשים).

ייבוא גור לישראל אורך בדרך כלל בין 2-4 חודשים. מדוע? להלן ההסבר:

 • לוקח זמן למצוא את הגור המתאים. שלב זה נמשך בדרך כלל בין שבוע לשלושה שבועות.
 • הכנת המסמכים – רק בגיל שלושה חודשים ניתן לחסן את הכלב בחיסון כלבת. לאחר מכן, אנו צריכים להמתין לפחות 30 יום לפני שניתן לבצע בדיקת דם (בדיקת נוגדני כלבת). התוצאות יגיעו בתוך שבוע ורק אז נוכל להתקדם עם הניירת הסופית והזמנת הטיסה.

רוב הגורים מגיעים לישראל בגיל 4.5-5 חודשים. אך לפעמים, אם יש עיכובים בלתי צפויים (כמו למשל סגר במדינת המוצא ו/או היעד), הגורים יגיעו בגיל מתקדם יותר, בסביבות 5.5-6 חודשים.

אם אתם מחפשים גור בגיל צעיר יותר (נניח בגיל חודשיים), תצטרכו לוותר על אופציית היבוא. לא ניתן להביא גורים מחו”ל בגיל כה צעיר ולכן, אם נתון זה מאוד קריטי לכם, צרו קשר עם בתי גידול ישראלים.

לא! אנחנו ניתן לכם תאריך משוער לקבלת הגור ונעשה ככל שביכולתנו לספק לכם את הגור בזמן.

אין לנו שום אינטרס להחזיק את הגור בחו”ל (זה עולה לנו כסף). המטרה שלנו היא להביא את הגור לישראל בהקדם האפשרי.

אם לא נצליח לספק לכם את הגור בזמן סביר (מהתאריך המשוער שנאמר לכם), ניתן לכם את האפשרות לבטל את העסקה ונחזיר לכם את המקדמה ששילמתם והחוזה בינינו יבוטל.

מהו זמן סביר? חודש ימים.

ברור לנו שאתם משתוקקים לקבל את הכלב. אנא, התאזרו בסבלנות והגור יגיע!

אנו מתחייבים לספק לכם גור. לא סתם גור, אלא את הגור שבחרתם.

אם מסיבה כלשהיא לא הצלחנו להביא לכם את הגור, נזכה אתכם במלוא הסכום ששולם (הסכום ששילמתם בתור מקדמה) והחוזה בינינו יבוטל.

הסיכון הוא עלינו!

אנו מייבאים כלבים בעיקר מאוקראינה ורוסיה. במדינות אלה יש מגדלים רבים והצלחנו לפתח יחסים עסקים עם לא מעט מהם!

אנו כמובן יכולים לייבא כלבים גם ממדינות אחרות אך בכדי שזה יקרה, אתם תצטרכו לאתר את המגדל.

אנחנו עובדים בעיקר עם כלבים קטנים, כגון: בולדוג צרפתי, יורקשייר טרייר, פאג סיני ועוד.

ניתן למצוא אצלנו באתר פרטים מעניינים על גורי הכלבים שאנו מייבאים לישראל.

אם אתם מחפשים גזע אחר, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור. אם לא מדובר בגזע “נדיר” במיוחד, סביר להניח שנוכל לעזור!

אין לנו הרבה פניות בנושא ייבוא חתולים אך, אנו כמובן יכולים לסייע.

לא! מרגע ביצוע התשלום, אנחנו דואגים להעביר כספים לחו”ל בכדי לשריין את הגור, להכין ניירת וכו’.

אתם יכולים להחליט שאינכם רוצים להתקדם עם רכישת הגור אך קחו בחשבון שלא תקבלו חזרה את המקדמה ששילמתם.

לאחר קבלת הגור, תצטרכו לעשות 2 דברים:

 1. לרשום את הכלב במאגר השבבים הארצי (מול הווטרינר העירוני) – אין כאן שיקול דעת, אתם מחויבים לעשות זאת. בעיקרון, יש לכם 5 ימים ללכת ולעשות זאת.
 2. ללכת לווטרינר פרטי ולפתוח תיק לקוח – לא חובה ללכת בהקדם, אך אנו בכל זאת ממליצים לא לדחות זאת. תביאו עמכם את פנקס החיסונים של הכלב בכדי שהווטרינר יזין במחשב איזה חיסונים הכלב קיבל ומתי.

אין לנו עניין לשקר ולספר לכם סיפורים. לצערנו, איננו יכולים להתחייב שתקבלו גור בריא ושלא יתגלו אצלו בעיות רפואיות ו/או גנטיות בעתיד.

אנו לא בית גידול והגורים שאנו מייבאים לישראל לא גדלו אצלנו. עם זאת, אנו עושים ככל שביכולתנו לוודא שהגורים בריאים.

בכדי לוודא (כמה שניתן) שהגור שבחרתם בריא, אנו מעסיקים ווטרינרית, במשרה מלאה, בכדי שתבדוק את כל הגורים שאנו מייבאים לישראל. היא מבצעת בדיקה כללית (לב, אוזניים, מנשך וכו’). בנוסף, הווטרינרית שלנו גם מבצעת בדיקת דם כללית בכדי לראות אם כל המדדים תקנים.

לווטרינרית שלנו אין שום קשר עסקי עם המגדלים שאנו עובדים איתם. אנו המעסיקים שלה והאינטרס שלה הוא לדאוג למזער מקרים שבהם נקבל גורים עם בעיות ו/או נכויות. זה לא 100%, אבל אנחנו מנסים לצמצם זאת. בסופו של דבר, מדובר בבעלי חיים ולא ניתן לדעת הכל ו/או אילו בעיות יצוצו בעתיד.

אנחנו כמובן נעדכן אתכם בכל בעיה שתתגלה.

לאחר מכן, תצטרכו להחליט אם אתם מעוניינים לבטל את העסקה (ולקבל את כספכם בחזרה) או שהבעיה לא רצינית מבחינתכם ושאתם רוצים להמשיך בתהליך.

שימו לב – אם תחליטו להתקדם בתהליך, לא תוכלו להתחרט בשלב מאוחר יותר!

חשוב להדגיש שרוב הגורים בחו”ל נמכרים במחירים יחסית נמוכים והייבוא עצמו הוא החלק היקר בעסקה. בשל כך, ברוב המקרים, לא משתלם למגדלים לבצע בדיקות גנטיות להורי הגורים.

חלק קטן מהמגדלים שאנו עובדים איתם ביצעו בדיקות גנטיות לכלבים שלהם (להורי הגורים). במקרים אלו, אנו כמובן נספק לכם העתק של תוצאות הבדיקות.

כמו בכל תחום, ההיצע בישראל יחסית קטן. אין בארץ מספיק מגדלים מורשים ולכן, אין בארץ מספיק גורים מתועדים.

יש רשימות המתנה הזויות לרוב הגזעים. לדוגמא, בשנאוצר ננסי נאמר לנו שיש רשימת המתנה של כשנתיים! אם מתאים לכם לחכות, כנסו לרשימת המתנה והתאזרו בסבלנות.

בוודאי שמעתם על “עוקץ הגורים”. הרבה ישראלים תמימים נפלו בהונאה זו.

האם תאמינו לנו אם נגיד לכם שאנחנו לא פה בכדי לעקוץ אתכם? כנראה שלא, כי זה לא אובייקטיבי.

בוא להכיר אותנו. הקפה עלינו!

גורי כלבים למכירה

מחפשים לצרף למשפחתכם גור כלבים?

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר עבור גור גזעי (החל מ-7,000 ₪)

  שעות פעילות

  א’ – ה’: 08:00-20:00

  ו’: 08:00-15:00

  כתובת

  הר תורען 712,

  מכבים 7179901

  זכויות יוצרים © כל הזכויות שמורות לעולם הגורים (Puppy Planet) – 2021

  תנאי שימוש לאתר